پرش به محتوا

موسسه هنری ویسه نگار سرزمین هنر

WE  GALLERY

 توسط خانمها  نیوشا نیوژپور ( معصومه) کارشناس ارشد نقاشی، هنرمند فعال در عرصه هنرهای تجسمی و عضو پیوسته انجمن نقاشان ایران به سمت مدير اجرايي و رئیس هیات مدیره و  خانم شادی داوري عراقي زاده ( زهرا) دکترای تاریخ تطبیقی تحلیلی هنرهای اسلامی، هنرمند فعال در عرصه هنرهای تجسمی و عضو پیوسته انجمن نقاشان ایران به سمت مدیر موسسه و  مديرعامل با مجوز از سوی اداره کل وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با موضوع فعالیت : تأسيس نمايشگاه و نگارخانه هنري انجام كليه امور فعاليتهاي هنري در حوزه هنرهای تجسمي، برگزاري جشنواره ها، همايشها و سمينارهاو نشست هاي  هنري و کارگاه هاي تخصصي در حوزه هنرهاي تجسمي برگزاري تور و اردوهاي هنرهاي تجسمي، نمايشگاه دائمي شخصي همچنین موزه گالري کارگاه و آتليه تاسیس گردیده است.

we gallery

فعالیت ها

با مراجعه به بخشهای اخبار و فراخوان ها می توانید مستندات را مشاهده فرمایید.

 • بهمن ماه سال 1399 شروع فعالیت حرفه ایWe Gallwey با برگزاری دو ریوداد موفق در سالن های نمایش  های 1 و 2 مجموعه گالری آرته دیزاین می باشد.

  نمایشگاه اسطوره گاو با نمایش 30 اثر نقاشی، 23 اثر حجم و یک ویدیو آرت با مشارکت 40 هنرمند.
  نمایشگاه دعوت با نمایش 59 اثر نقاشی و 11 اثر حجم با مشارکت 43 هنرمند.

 • با توجه به همه گیری کوید 19 در اسفند ماه 1399 با عقد قرارداد همکاری با نمایشگاه دنیای هنر دبی 2021 در مرکز تجارت جهانی دبی، با عنوان گروه هنرمندان ایرانی اقدام به برگزاری نمایشگاهی با 40 اثر نقاشی و 5 اثر حجم از 35 هنرمند نمود.
 • بهمن ماه 1400  رویداد درخت زندگی در 2 گالری از مجموعه گالری همه برگزار گردید. این نمایشگاه در دو گالری مجموعه گالری همه با 100 اثر نقاشی، عکس، فوتو آرت و حجم به نمایش درآمد.
 • برای دومین بار در اسفند ماه 1400 با عقد قرارداد مشارکت در رویداد بین المللی دنیای هنر دبی 2022  با 50 اثر نقاشی و 2 اثر حجم حضور داشته.
 • آبانماه 1401 پس از دریافت مجوز موقت خود از سوی اداره  فرهنگ و ارشاد در  رویداد ضمن عقد قرارداد رسمی با شرکت برگزار کنده رویدادهای بین المللی هنر مدرن و معاصر کشور ایتالیا اقدام به مشارکت و حضور به همراه هنرمندان خودر در رویداد هنری پادوآ 2022 در مرکز نمایشگاه های بین المللی این شهر داشته و  در طی برگزاری نمایشگاه با مخاطبان بسیاری از جمله منتقدین در حوزه تجسمی ارتباط خوبی برقرار گردید.
 • پس از مذاکرات انجام شده اعضای هیات مدیره موسسه هنری وی گالری ( ویسه نگار سرزمین هنر)  این امر انگیزه ای شد برای حضور همه ساله WE GALLERY در رویدادهای بین المللی کشور ایتالیا.
 • پس از دریافت مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد در اوایل بهمن ماه 1401 فعالیت رسمی خود را آغاز نموده و ا برای سومین سال ضمن عقد قراداد همکاری مستقیم با شرکت نمایشگاه  دنیای هنر دبی 2023  در 2 غرفه مجزا تحت عنوانین هنرها مدرن و معاصر  و هنرهای اسلامی ایرانی حضور داشت.
 •  طی جلسات برگزار شده در دفتر موسسه هنری We Gallery، اعضای هیات مدیره و هنرمندانی که از طریق WE GALLERY در رویدادهای بین المللی شرکت داشتند، تصمیم برآن شد که هر ساله موسسه هنری WE GALLERY بتواند به همراه حضور هنرمندانش در رویداد بین المللی هنر مدرن و معاصر کشور ایتالیا نظیر رویداد هنری  پادوآ 2023 همچنین رویداد هنری جنوآ 2024 حضور داشته باشد چرا که این امر علاوه بر مشارکت هنرمندان ایرانی در رویدادهای مهم موجب بالا رفتن سطح ارتقای کیفی و مفهومی آثار هنرمندان ایرانی در تعامل با دیگر هنرمندان در سطح بین المللی می شود که خود موجب زمینه سازی مشارکتهای فرهنگی و هنری از این دست می گردد.
 • آبانماه 1402 پس از  عقد قرارداد رسمی با شرکت برگزار کنده رویدادهای بین المللی هنر مدرن و معاصر کشور ایتالیا اقدام به مشارکت و حضور به همراه هنرمندان خودر در رویداد هنری پادوآ 2023 در مرکز نمایشگاه های بین المللی این شهر داشته و  در طی برگزاری نمایشگاه با مخاطبان بسیاری ا در حوزه تجسمی ارتباط خوبی برقرار گردید. همچنین برخی از  هنرمندان شرکت کننده توانستند در این رویداد حضور داشته باشند که این امر بازتاب خوب در حوه هنرهای تجسمی برای هنرمندان ایرانی داشت.
 • بهمن ماه 1402 حضور We Gallery به اتفاق هنرمندان شرکت کننده اش در  رویداد هنر مدرن و معاصر جنوآ در دو غرفه با استقبال چشمگیری روبه رو شد و از بازتاب خوبی برخوردار گشت. بازدید و حضور منتقدین و ژورنالیستهای ایتالیایی به همراه مدیر شرکت NEF دکتر راسی از استند 161 متعلق به We Gallery اتفاق خوبی بود که در این رویداد پیش آمد. آثار شرکت داده شده در این رویداد شامل نقاشی و مجسمه به همراه چیدمان بود.